Akyazim.Net Haber Siteniz! Haber Gönder
Akyazı, Akyazı Haber, Akyazi Son Dakika Haber
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

AKYAZI HASTANESİ

KATEGORİLER

HABER ARA


Gelişmiş Arama

AKYAZI MSN

EN ÇOK OKUNANLAR

BURÇ

DOVİZ

  Döviz Alış Satış
  Dolar 3.6401 3.6467
  Euro 3.2486 3.2701

TAKVİM SAAT

Adapazari Tren Saatleri - Adapazarı Haydarpaşa tren saatleri

Adapazari Tren Saatleri - Adapazarı Haydarpaşa tren saatleri

Tarih 13 Ocak 2010, 08:05 Editör Akyazım Haber

Adapazarı, Haydarpaşa yönü arası bölgesel günlük tren saatleri ,tren seferleri hakkında bilgiler yer alıyor.

Adapazari Tren Saatleri

Adapazarı Haydarpaşa tren saatleri

TREN NO

TREN ADI

İŞLEDİĞİ BÖLGE

KALKIŞ
SAATİ

İŞLEME
GÜNLERİ

DETAYLAR

11601

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

05:27

Hergün

Tren
hareketleri

11603

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

07:00

Hergün

Tren
hareketleri

11605

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

07:40

Hergün

Tren
hareketleri

11607

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

09:20

Hergün

Tren
hareketleri

11608

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

11:20

Hergün

Tren
hareketleri

11611

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

12:40

Hergün

Tren
hareketleri

11613

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

13:40

Hergün

Tren
hareketleri

11615

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

15:35

Hergün

Tren
hareketleri

11617

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

16:40

Hergün

Tren
hareketleri

11619

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

17:15

Hergün

Tren
hareketleri

11621

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

18:55

Hergün

Tren
hareketleri

11623

BÖGESEL
EKSPRES

Adapazarı-Haydarpaşa

21:15

Hergün

Tren
hareketleri

Bilgiler TCDD Adapazarı gar müdürlüğünden alınmıştır.

TCDD Adapazarı ile Haydarpaşa arası tren gar istasyonları..

Adapazarı ile Haydarpaşa arası tren varış ( Zaman: dakika,saat ) / Beklem süresü ( bek: süre.dk. )

Adapazarı hızlı tren

Haydarpaşa yönü tren garları

 

Adapazarı Garı Çıkış Zaman: 00.00 / Bek:–

* Mithatpaşa Zaman: 00.04 / Bek: 01

* Arifiye Zaman: 00.13 / Bek: 02

* Sapanca Zaman: 00.23 / Bek: 01

* Kırkpınar Zaman: 00.26 / Bek: 01

* Büyükderbent Zaman: 00.32 / Bek: 01

* Köseköy Zaman: 00.40 / Bek: 02

* Kırkikievler Zaman: 00.43 / Bek: 01

  • İzmit Garı Zaman: 00.48 / Bek: 02

* Kuruçeşme Zaman: 00.50 / Bek: 01

* Koruma Zaman: 00.55 / Bek: 01

* Derince Zaman: 00.59 / Bek: 01

* Tütünçiftlik Zaman: –.–/ Bek: 01

* Seramik Zaman: –.–/ Bek: 01

* Körfez Zaman: 01.04 / Bek: 01

* Kirazlıyalı Zaman: 01.08 / Bek: 01

* Hereke Zaman: 01.11 / Bek: 01

* Tavşancıl Zaman: 01.16 / Bek: 01

* Diliskelesi Zaman: 01.21 / Bek: 01

  • Gebze Garı Zaman: 01.31 / Bek: 02

* Tuzla Zaman: 01.35 / Bek: 01

* İçme Zaman: 01.47 / Bek: 01

* Pendik Zaman: 01.51/ Bek: 01

* Kartal Zaman: 02.00 / Bek: 01

* Maltepe Zaman: 02.07 / Bek: 01

* Bostancı Zaman: 02.05 / Bek: 01

* Erenköy Zaman: 02.11 / Bek: 01

* Söğütlüçeşme Zaman: 02.18 / Bek: 00

 Haydarpaşa Garı Varış Zaman: 02.24 / Bek: –

 

Adapazarı Tren Garı Hakkında kısaca bilgilendirme ..

Adapazarı tren garı haritası

Adapazarı Tren Garı

Haydarpaşa’dan hareket eden trenlerin son ulaştıkları son istasyon. Bir yolculuğun final noktası. Adapazarı Tren İstasyonu.
Günde binlerce yolcuya ev sahipliği yapan, sabah 5 gibi kapılarını açan ve akşam 24 gibi sessizliğe gömülen bir nokta. Çaycısı ile, ayakkabı tamircisi, büfesi, berberi, dönercisi ile tam bir yaşam merkezi.
Neyse gelelim konumuza. Her sabah saat 5.30 da bilet gişeleri ile açılışını veren tren garı akşam saat 22.00 gibi bilet gişelerinin kapanması ile yarı yarıya kapanır. Ve gece gelen son trenin 24.00 sularında yolcularını indirmesi ile sabaha kadar süren bir sessizliğe bürünür.
İçerisinde bulunan ayakkabı tamircisi ile gerçekten garip bir görüntü oluşturmuyor değil. Dinlenme salonu, WC bulunan garda, 2 adet büfe sizlere hizmet sunmakta. Trene koşarak yetişmeye çalışırken gazete bulabilirsiniz anlayacağınız.
Garın kapısını araladığınızda sağınızda sizi bir pastane karşılıyor. Gar ile iç içe girmiş durumda olan pastanede birilerini beklerken tatlı atıştırabilirsiniz. Sola döndüğünüzde ise bir bankaya ait ATM cihazı ile PTT Bank ile burun buruna geliyorsunuz. Ama sol taraf mesai saatleri içinde PTT nedeniyle epey kalabalık olabilir. Korkmanıza gerek yok.
Sizi karşılayan bir alan var şimdi önünüzde. Sağında minibüs durakları mevcut. Sol taraftan ise merkeze ve Sakarya’nın en canlı caddesi Çark Caddesine yönelebilirsiniz.
Trenden indiğinizde sizi sağda ve solda direk sokaklara taşıyan kapılarda mevcut. Bu sayede bilet gişeleri ve dinlenme salonlarının olduğu ana binaya girmeden Sakarya’nın kalabalığına karışabilirsiniz. Yine sol kapıdan çıkarsanız Çark caddesine doğru, soldan çıkarsanız Kampuse giden minibüs duraklarına ulaşabilirsiniz.
Sakarya’ya trenle gelenlerin ilk noktası olan Gar gerçekten bu yönüyle insanı değişik duygulara iten bir yer olma özelliğini taşımakta..

 

ADAPAZARI TREN İSTANYONU HAKKINDA ARADIĞINIZ HERŞEY BU ADRESTE TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

tags: Adapazarı Ekspresi , adapazarı tren bileti , gebze tren saatleri , izmit tren saatleri ,  maltepe tren garı ,maltepe tren saatleri , tren bilet fiyatı , tren bilet gişeleri | tuzla tren garı

 

Bu haber 29572 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sakarya

Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları

Sakarya'da Uyuşturucu Operasyonları Sakarya'da jandarmanın düzenlediği operasyonlarda 2 kilo 704 gram kubar esrar ile 3 bin 179 kök kenevir ele geç...

Bayram Konvoyu Sakarya'ya Ulaştı

Bayram Konvoyu Sakarya'ya Ulaştı İHH İnsani Yardım Vakfı ile İngiltere'deki çeşitli yardım kuruluşları tarafından organize edilen Suriye'de ...

REKLAM ALANI

HABER GÖNDER

AİLE HEKİMLİĞİ

ANKET

Akyazı'da Belediye Başkanı Kim Olsun İstersiniz?





Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

TREN SAATLERİ

Sitemiz 5846 sayili fikir ve sanat eserleri kanununa uygun yayin yapmaktadir. Haber Portalımızda yayınlanan haberler kaynak gösterilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. - Akyazim.Net Haber Sitesi, Akyazı Sondakika Haberleri, Akyazı'nın Güncel Haber Sitesi...
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi

Akyazı Akyazı Haber İletişim Künye Haber Gönder Reklam