Muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirildi

[ad_1]

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci ve Belediye Başkanı Bilal Soykan Akyazı Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. İstişare ve değerlendirme toplantısına Milletvekili Ali İnci ve Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Öztürk ve Mehmet Çakmak, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş ile mahalle muhtarları katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ise, “Milletvekillerimizin ve teşkilatımızın destekleri Belediye Başkanımızın çalışmaları ile önemli hizmetlerin ilçemize kazandırıldığı bir dönemi geride bırakıyoruz. Her zaman hizmetin en güzelini hak eden ilçemize Cumhur ittifakının tüm bileşenleri ve siz değerli muhtarlarımızla birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Ali İnci, “ Akyazı her zaman daha fazlasını hak ediyor. Bizler bu görevde olduğumuz sürece ilçemizin kalkınması ve gelişmesi için elimizden geleni sonuna kadar devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Konuşmasının ardından Milletvekili Ali İnci ve Belediye Başkanı Bilal Soykan, mahalle muhtarlarının talep ve sorunlarını tek tek dinledi. 

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir