‘Akyazı için çok çalışmaya devam edeceğiz’

[ad_1]

Yılın son meclis toplantısında konuşan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “İlçemizin dört bir yanında vatandaşlarımıza hizmet götürmeye devam ediyoruz. Yeni yılda da Akyazı için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi Aralık ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Yılın son meclis toplantısında 5 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanırken toplantı öncesinde bir aylık çalışmaları içeren video gösterimi gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, ‘ İlçemizin dört bir yanında çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

Yeni Mahalle’de asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Yeni Mahalle’nin ardından asfalt çalışmalarımıza Gökçeler Mahallemizde sürdürüyoruz. Çok uzun yıllardan beri asfalt atılmamış mahallemizin yollarını söz verdiğimiz gibi yeniliyoruz. Gökçelerdeki çalışmaların tamamlanmasının ardından İnönü Mahallesi Şehit Mehmet Çelik Caddemizin üst yapısını yenileyeceğiz. Asfalt faaliyetlerimizin yanı sıra Boztepe Mahallemizde meydan, Şerefiye Mahallemizde de parke yol çalışmalarımız sürüyor. Tüm mahallelerimizde durmadan yorulmadan hizmet götürüyoruz, götürmeye de devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir