‘Akyazı için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz’


‘ Akyazı için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz’

Akyazı Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısında belediyenin çalışmalarını değerlendiren Başkan Bilal Soykan, “ 4 yılda Akyazı’da önemli işlere imza attık. Kötü niyetli haber, yorum ve paylaşımlara kulak asmadan kararlılıkla işimizi yapmaya Akyazı ve Akyazılılara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. 9 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısı öncesinde belediyenin bir aylık çalışmalarını içeren video gösterimi gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalarla ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Geride bıraktığımız bir aylık sürede Akyazı’daki hizmet serüvenimize ara vermeden devam ettik. Küçücek, Seyfeler, Yuvalak, Altındere Osmanağa ve Cumhuriyet Mahallelerinde asfalt çalışması gerçekleştirdik. Mezbaha ve Canlı Hayvan Borsamızın açılışını yaptık. Bunun yanında ilçemizin her köşesinde durmadan yorulmadan çalışmaya da devam ettik” dedi.

4 yıl içerisinde birçok hizmeti Akyazı’ya kazandırdıklarını da ifade eden Başkan Soykan, “ Sokak Hayvanları Bakımevi, Mezbaha ve Canlı Hayvan Borsası, 4 yıllık Fakülte, İlçe Terminali, Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi, Güzlek Mesire Alanı, SUBÜ Fakülte Ek Binası, Çarşı İçi Güzelleştirme Çalışmaları gibi bir çok hizmeti Akyazı’mıza kazandırdık. Geldiğimiz noktada bütçemizi 50 milyon liradan 247 milyon liraya çıkardık. Bu çalışmalarımızı da kim ne derse desin kararlılıkla sürdüreceğiz. Kararı verecek olan halkımızdır. Onlar da yapılan bu çalışmaları görüyorlar” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir