‘Akyazı’da güzel anılar biriktireceksiniz’

[ad_1]

Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok ile birlikte SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun yeni döneminin ilk dersine konuk olan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ İlçemize hoş geldiniz. İnşallah her biriniz eğitim hayatınız boyunca Akyazı’da güzel anılar biriktireceksiniz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Akyazı İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok ile birlikte SUBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen ilk ders etkinliğine katıldı. Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Azize Alaylı ile birlikte öğrencilerle söyleşi gerçekleştiren Belediye Başkanı Bilal Soykan, İlçe Emniyet Müdürü Demirel ve İlçe Sağlık Müdürü Şeyda Tok, farklı şehirlerden Akyazı’ya gelen öğrencilerin ilçedeki huzuru ve mutluluğunun kendileri için çok önemli olduğunu ifade ettiler.

Öğrencilere Akyazı’yı tercih ettikleri için çok şanslı olduklarını söyleyen Başkan Bilal Soykan, “Akyazı doğası ve eşsiz güzellikleri ile Türkiye’nin en güzel ilçelerinden bir tanesi. Siz de burada zaman geçirdikçe ve gezdikçe bunu yakından göreceksiniz. Biz ilçe yöneticileri olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. Sizlerin ilçemizde mutlu ve huzurlu olmanız bizler için çok değerli. Bunun için elimizden geleni her zaman yapacağımıza emin olabilirsiniz. Biz Akyazı’nın gelişmesini ve büyümesini çok önemsiyoruz. Bunun için de birçok çalışmaya imza atıyoruz. Üniversitemizin ve siz değerli öğrencilerimizin ilçemizin gelişimi için katkı sağlayacağına olan inancım da tam” dedi.

İki yıl boyunca öğrenciler için birçok etkinlik düzenlediklerini de sözlerine ekleyen Başkan Bilal Soykan, “ Sizden önceki arkadaşlarımıza söz verdiğim gibi birçok etkinlik düzenledik. Doğa yürüyüşleri, yemek organizasyonları gibi birçok güzel faaliyeti hep birlikte gerçekleştirdik. Bu etkinliklerimize bu sene de sizlerle devam edeceğiz. Siz ne tür bir etkinlik yapmak istiyorsanız belirleyin yeterli” şeklinde konuştu. 

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir