Akyazı’da motosiklet denetimi yapıldı

[ad_1]

Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilçe merkezinde trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullananlara yönelik denetim gerçekleştirdi.

İlçe genelinde düzeni sağlamak amacı ile gece gündüz mesai yapan Akyazı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi ekipleri ile birlikte trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullanan ve park ihlalinde bulunan sürücülere yönelik denetim gerçekleştirdi. Akyazı çarşı içi başta olmak üzere trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullanan ve park etmiş sürücülere cezai işlem uygulandı.

Zabıta Müdürlüğü’nden denetimlerin aralıksız şekilde devam edeceğine yönelik yapılan açıklamada, “ İlçe merkezimiz başta olmak üzere trafiğe kapalı alanlarda motosiklet kullanımı ve park edilmesine karşı denetimler sıklaştırılmıştır. Kamu düzeninin sağlanması noktasında ekiplerimiz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte denetimlerine aralıksız bir şekilde devam edecek ve kuralları ihlal eden sürücüler hakkında cezai işlem uygulanacaktır” ifadelerine yer verildi. 

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir