‘Güzel günlere tekrardan kavuşacağız’

[ad_1]

Yaşanan deprem felaketinin ardından Akyazı’ya gelen depremzede aileleri ziyaret eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Akyazı Belediyesi olarak misafirlerimizin her zaman yanlarında olacağız. Yardımlaşmanın, birlikteliğin, millet olmanın bilinciyle güzel günlere tekrardan kavuşacağız inşallah” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan,  merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde büyük yıkıma sebep olan depremin ardından Akyazı’ya gelen aileleri ziyaret etti. İlçeye gelen tüm depremzede aileleri evlerinde ziyaret edeceklerini ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Türk milleti olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz. Asrın felaketini yaşadığımız bugünleri birlik ve beraberliğimizle aşacağız inşallah. Yaşanan depremin ardından birçok depremzedemizi Akyazı’mızda misafir ediyoruz. Ailelerimize ziyaretler gerçekleştirerek geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve ihtiyaçlarını tespit ediyoruz” dedi. 

Akyazı Belediyesi olarak depremzedelerin her zaman yanlarında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini ifade eden Başkan Soykan, “ Biz depremi ve onların içerisinde bulundukları durumu çok iyi anlayan bir toplumuz. İlk günden itibaren yardım kampanyasına verdikleri destekle Akyazılı hemşerilerimiz bu farkındalığı gösterdiler. Şimdi de depremzedelerimize evlerini açarak bu birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyorlar. Türk milleti en zor zamanları birbirimize kenetlenerek atlatmış bir millet. Yine tüm zorlukları bir ve beraber olarak atlatacağız” diye konuştu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir