Laf değil icraat üretiyoruz!

[ad_1]

Akyazı’da asfalt atağı tüm hızı ile devam ediyor. Yuvalak Mahallesi’ndeki çalışmalarını tamamlayan ekipler, asfalt serimine ara vermeden Altındere Osmanağa Mahallesi’nde devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Laf değil icraat üretiyoruz. Vatandaşlarımıza hizmet etmeye durmadan yorulmadan devam edeceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi ilçedeki asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekipler Osmanbey, Düzyazı ve Topağaç Mahallelerinin ardından Yuvalak Mahallesi’ndeki çalışmalarını da tamamladı. Yuvalak Mahallesinde gerçekleştirilen çalışmaları Mahalle Muhtarı Burhan Copkayaoğlu ile birlikte inceleyen Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Akyazı için üretiyor ve Akyazı için çalışıyoruz. Mahalle ve sokaklarımızı güzelleştirmeye tüm gayretimiz ile devam edeceğiz. Asfalt çalışmalarımız belirlediğimiz program dahilinde aralıksız şekilde sürüyor. Yuvalak Mahallemizin ardından Altındere Osmanağa Mahallemizde aynı tempo ile asfalt serimine devam edeceğiz” dedi.

Akyazı için yapılmayanları yapmaya devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Akyazılı vatandaşlarımız için durmayacağız, yorulmayacağız ve çalışmaya devam edeceğiz. 4 yılda 250 bin tonun üzerinde asfalt çalışması gerçekleştirdik. Akyazı tarihinin en büyük projesi olan Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ni Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımları ile hizmete açtık. Akyazımıza İlçe Terminalimizi kazandırdık ve birçok projeyi daha hayata geçirdik. Çok yakın bir zamanda da Mezbaha ve Canlı Hayvan Borsası Projemizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bu hizmet atağı durmadan devam edecek. Akyazı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Türkiye Yüzyılı’nın parlayan ilçesi olmaya devam edecek inşallah. Bu yapılan hizmetleri kaldıramayanlar bizi aynı şekilde izlemeye devam edebilirler” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir