Sınıf başkanının sözünü Başkan Soykan gerçekleştirdi

[ad_1]

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Paris Ortaokulu Öğrencisi Serra Bilezikçi’nin ‘ Başkan olursam Belediye Başkanını sınıfımıza çağıracağım’ sözünü yerine getirdi.

Paris Ortaokulu 6F sınıfında gerçekleştirilen başkanlık seçimlerinde aday olan Serra Bilezikçi, sınıf arkadaşlarında seçim vaatlerinde Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı sınıfa davet edeceği sözünü verdi. Sınıfta yapılan seçimde arkadaşlarının oyları ile başkan seçilen Serra’nın seçim vaadini ise Belediye Başkanı Bilal Soykan yerine getirdi. Serra’nın kendisine yaptığı daveti kırmayan Başkan Soykan, Paris Ortaokulu’nu ziyaret ederek 6F sınıfı öğrencileri ile bir araya geldi.  Başkan Soykan’ı sınıflarında gören öğrenciler büyük bir şaşkınlık ve sevinç yaşadılar.

Sınıf Başkanı seçilen Serra Bilezikçi’nin kendisini ziyaret ettiğini ve arkadaşlarına verdiği seçim vaadini anlattığını söyleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Serra arkadaşlarına verdiği seçim vaadini duyunca çok hoşuma gitti ve bu sözü yerine getirmek istedim. 6F sınıfımızı ziyaret ettik ve kendilerine başarılar diledik. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların böyle özgüvenli olmaları çok değerli. İleride aralarından Belediye Başkanları, Milletvekilleri, Cumhurbaşkanları çıkacak. Hepsine hayırlı bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir