Abdullah Taha Yıldırım Akyazı İçin Yola Çıkıyor!

[ad_1]

Yıldırım’ın aday adaylık başvurusu için AK Parti İlçe Başkanlığı’nda tören düzenlendi. Törende ilk konuşmayı AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem yaptı.

BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ

22 yıldır partisine ve davasına sahip çıkan çok değerli Akyazı’lılar 31 Mart 2024 Mahalli ve idariler seçimiyle ilgili aday adaylığımız başvuru sürecinde aday adayı olarak ilk başvurusunu yapan Abdullah Taha Yıldırım kardeşimizin başvurusunun ilçemize, ilimize, ülkemize, partimize hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti’de seçimler hizmet yarışının zirve yaptığı yenilenmelerin hat safaya çıktığı süreçtedir. Bu süreçlerde partimize gönül vermiş, değişik kademelerde görev almış değerli kardeşlerimizin hizmet yarışına girmelerine teşkilat olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Tabi nihayetinde aday adayları çıkar, genel merkezimiz, partimiz, liderimiz, partimizin tüm organları gerekli değerlendirmeleri yapar, nihayetinde bu aday adayları içinden bir tanesini Akyazı’mıza partimizin adayı olarak gönderir.

Akyazı’nın gelişimi, refahı ve yaşam kalitesi için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla  yola çıktığına dikkati çeken Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü; “

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir