Akyazı Yaz Spor Okulları’nda muhteşem final

[ad_1]

Akyazı Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan ve 23 branşta 3 bin öğrencinin eğitim gördüğü Yaz Spor Okulları düzenlenen final programı ile tamamlandı. Öğrencileri tebrik eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan ve 23 branşta 3 bin öğrencinin eğitim gördüğü Yaz Spor Okulları’nın kapanış programı dün Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Program Spor Kompleksi içerisinde bulunan Yaşar Yazıcı Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından bir konuşma gerçekleştiren Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun, “ Güzel bir dönemi geride bıraktık. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Yaz Spor Okullarının düzenlenmesindeki desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a da teşekkür ederim” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise, “ Yaklaşık 2 ay süren Yaz Spor Okulları’nın sonuna geldik. İlçemize çok güzel bir tesis kazandırdık. İçerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi ve Bin Kişilik Spor Salonu olan Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’nde çocuklarımız eğitim almaya başladılar. 3 bin öğrenci sadece Yaz Spor Okullarından faydalananlar. Bu tesislerin yapılmasında emeği olan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere sayın bakanımız, milletvekillerimiz, il başkanımız, ilçe başkanımız ve tüm katkı sağlayanlara teşekkür ediyorum. Ne kadar önemli bir yatırım olduğunu burada görebiliyoruz. Çocuklarımız bu tesislerde yüzme öğrendiler, inşallah içlerinden milli sporcular da yetişecek. Vatandaşlarımıza yönelik hizmet odaklı çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir