Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi kapılarını açtı

[ad_1]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ndeki ilk müsabakalar, 16 ilden 500 sporcunun katıldığı Marmara Bölgesi Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler Serbest Grup Turnuvaları kapsamında gerçekleştirildi.

Akyazı tarihinin en büyük projesi olan ve açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 yıl aradan sonra ilçeye gelerek açılışını gerçekleştirdiği Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi spor müsabakalarına ev sahipliği yapmaya başladı. 23 Nisan 2023 tarihinde açılan tesisteki ilk müsabakalar, 16 ilden 500 sporcunun katıldığı Marmara Bölgesi Okul Sporları Yıldızlar ve Gençler Serbest Grup Turnuvaları kapsamında yapıldı. Yıldızlar, Gençler A ve Gençler B kategorilerinde sporcuların yarışacağı müsabakalar 9 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Turnuvanın açılış töreninde konuşan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Altun, “ İlçemize bu önemli tesisin kazandırılmasında büyük emekleri olan Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a teşekkür ediyorum. Bu tesis uzun yıllar boyunca inşallah önemli müsabakalara ev sahipliği yapacak ve sporcularımızın yetişmesine imkan sağlayacak” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir