Güzlek Mesire Alanı büyük ilgi görüyor

[ad_1]

Sıcak yaz günlerinde aileleri ile keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası yine Güzlek Mesire Alanı oldu. Akyazı Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete açılan mesire alanı piknik, kamp ve mangal yapmak isteyen vatandaşlarla doldu.

Akyazı Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl hizmete alınan Güzlek Mesire Spor, Karavan, Yürüyüş ve Kamp Alanı açıldığı günden beri vatandaşların uğrak noktası olmaya devam ediyor. Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı bu günlerde ormanlık alanda serin bir ortamda aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirmek isteyen vatandaşlar mesire alanına koşuyor. Burada piknik ve mangal yapan vatandaşlar hafta sonunun keyfini çıkarıyorlar.

Piknik ve mangal yapan vatandaşların yanı sıra kamp alanı olarak da yoğun ilgi gören Akyazı Belediyesi Güzlek Mesire alanı çadır tutkunlarının da gözde merkezlerinden bir tanesi oldu. Mesire alanı içerisindeki gölün etrafında oluşturulan kamp alanında aileler çadır kurarak konaklama yapıyorlar. Karavanları ile mesire alanına gelen vatandaşlar da yine elektrik ve su gibi imkanların olduğu karavan park alanında konaklıyorlar.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir