Akyazı’da projeler bir bir tamamlanıyor

[ad_1]

Akyazı’da projeler bir bir tamamlamaya devam ediyor. Akyazı Belediyesi tarafından ihalesi 8 milyon 200 bin liraya gerçekleştirilen ve 3 mahallede Mart ayında çalışmaları başlayan yağmursuyu hattı projesi tamamlandı.

Akyazı Belediyesi tarafından ihalesi gerçekleştirilen yağmursuyu hattı projesinde çalışmalar tamamlandı. Akyazı Belediyesi tarihinin ihale ile yapılan ilk yağmursuyu hattı projesi kapsamında Yeni Mahalle, Yunus Emre ve İnönü Mahallelerinde toplamda 7.600 metre uzunluğunda bir çalışma gerçekleştirildi. 8 milyon 200 bin lira bedelle ihalesi yapılan proje, iş bitirme süresinden önce tamamlandı.

Akyazı’nın geleceği için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Yatırımlarımızı günü kurtarmak için değil ilçemizin ve vatandaşlarımızın geleceği için planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Yeni Mahalle, Yunus Emre ve İnönü Mahallelerimizde uzun yıllardır süre gelen yağmursuyu hattı problemini çözmek için Akyazı Belediyesi tarihinin ilk yağmursuyu ihalesi ile çalışmalarımıza başladık. 4 ay gibi bir sürede de planlamaya aldığımız sokaklarımızda taşıyıcı hat, sokak bağlantıları ve ızgara çalışmaları gerçekleştirildi” dedi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir