O tesisin adı ‘Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ oldu

[ad_1]

Akyazı Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısında alınan karar ile ilçe tarihinin en büyük projesi olan spor kompleksi projesine ‘Akyazı Recep Tayyip Erdoğan Spor Kompleksi’ ismi verildi.

Akyazı Belediyesi Nisan ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. 13 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısı öncesinde bir aylık çalışmaları içeren video gösterimi gerçekleştirildi. Yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Kahramanmaraş ilimizde depremzede vatandaşlarımızın barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere temin ettiğimiz 30 adet konteynerimizin kurulumunu tamamladık. Adapazarı Belediyesi ile birlikte 100 adet konteynerin olduğu bir alan oluşturmuş olduk” dedi.

Asfalt çalışmalarına Osmanbey Mahallesinde devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Çalışmalarımıza ara vermeden mahallelerimizi asfalt ile buluşturmaya devam edeceğiz. Akyazı Belediyesi tarihinin ilk yağmursuyu hattı ihalesini de yine bu dönemde yaptık ve çalışmalara başladık. İnönü Mahallemizden başlattığımız bu çalışmanın 7 bin 200 metre uzunluğunda olacak ve ihale bedeli ise 8 milyon 200 bin lira. İlçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Başkan Soykan’ın konuşmasının ardından MHP’li Meclis Üyesi Ahmet Çetin gündem dışı bir konuşma gerçekleştirdi.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir