Akyazı’da 5 mahalle daha doğalgaz ile buluşuyor

[ad_1]

Akyazı’da Alaağaç, Harunusta, Yağcılar, Karaçalılık ve Hasanbey Mahalleleri doğalgaz ile buluşuyor. Alaağaç Mahallesi’nde başlayan çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Verdiğimiz sözleri tutmaya devam ediyoruz. 5 mahallemizde çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanacak” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın girişimleri ile 2023 yılı doğalgaz yatırım programına alınan Alaağaç, Harunusta, Yağcılar, Karaçalılık ve Hasanbey Mahalleleri doğalgaz ile buluşuyor.  Alaağaç Mahallesinde başlayan çalışmaları AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve Mahalle Muhtarı Zafer Karacan ile birlikte inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, 5 mahallenin tamamında çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını ifade etti. Akyazılı vatandaşlara daha fazla hizmet ulaştırabilmek adına durmaksızın çalıştıklarını ifade eden Başkan Soykan, “ Tek amacımız daha güzel bir Akyazı. Bu hedef doğrultusunda tüm ekip arkadaşlarımız ile birlikte durmadan yorulmadan çalışıyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Soykan, “ Doğalgaz konusunda vatandaşlarımızın yoğun bir talebi var biz de bu talebe cevap verebilmek adına girişimlerimizi sürekli sürdürüyoruz. Akyazı Belediyesi olarak 2022 yılı Nisan ayı meclis toplantısında imar planı olmayan yerlerde doğalgaz çalışması yapılabilmesi için karar aldık. Ova mahallelerimizden başlamak üzere mahallelerimize doğalgaz verilebilmesi için İl Başkanımız, Milletvekillerimiz ve ilçe başkanımız ile birlikte görüşmeler gerçekleştirdik. Bu görüşmeler sonrasında 2023 yılı yatırım programına alınan 5 mahallemizde çalışmalar başladı. İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda diğer mahallelerimize de doğalgaz verilmesi için çalışmalarımız devam ediyor” şeklinde konuştu. 

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir