‘Ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacağız’

[ad_1]

AK Parti Akyazı İlçe Danışma Meclisi’nde konuşan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Türkiye Yüzyılı vizyonu ile 2023’te ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacağız” dedi.

Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi’nde gerçekleştirilen İlçe Danışma Meclisi’ne Başkan Bilal Soykan’ın yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, 22 ve 23. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çolak, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Çelik, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Mükerrem Koç ve Semih Gülşan, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları, ilçe kadın kolları başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantının açılış konuşmasını İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çolak gerçekleştirdi. 2023 seçimlerinin çok önemli olduğunu ifade eden Çolak, Ak Gençliğin seçime hazır olduğunu söyledi. Çolak’ın ardından kürsüye çıkan İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Birincioğlu ise 2 yılda üye sayısını 5 bin 510’dan 7 bin 740’a yükselttiklerini belirterek, “2023 seçimleri belki de tarihimizin en önemli seçimlerinden bir tanesi olacak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu seçimlerden daha da güçlenerek çıkması ülkemizin geleceği açısından da çok önemli.  Türkiye Yüzyılı ile Dünya’da lider ülke konumuna geleceğimiz bu dönemde Cumhurbaşkanımızın ve ülkemizin önünü kesmek isteyen kötü zihniyetlere izin vermeyeceğiz. Dünya’da lider ülke konumuna geleceğimiz yarınlarımız için Cumhurbaşkanımızın arkasında çok sağlam bir şekilde durmamız gerekiyor” dedi.

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte bugüne kadar 200 bin tonun üzerinde asfalt çalışması gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Bilal Soykan, “ Seçim öncesi ilçemizin en önemli eksiğinin asfalt olduğunu ve 450 bin ton asfalt atılması gerektiğini söylemiştim. Her sene 50 bin ton hedefi koymuştuk bugün bu hedefin ilerisindeyiz. Azim ve kararlılıkla vatandaşımızı tozdan ve çamurdan kurtarmak için çalışıyoruz. Eksiklikleri biliyoruz. Bunu yapacak güce ve heyecana bilgi ve birikime sahibiz. Genel Başkan Yardımcımızla, Milletvekillerimizle, Büyükşehir Belediye Başkanımızla, İl Başkanımızla, İlçe Başkanlarımız ve Teşkilatlarımızla birlikte birlik ve beraberlik içindeyiz. Bu birlik ve beraberlikle Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla 2023’de Türkiye’mizi daha güçlü yarınlara taşımaya hazırız! İnşallah yeni rekorlarla ilçemizi ve ülkemizi güzel yarınlara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

[ad_2]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir